Stavba krbů Bojkovice

Pro zákazníky z Bojkovic zajišťujeme prodej a stavbu krbů. Potřebujete postavit krb? Neváhejte nás kontaktovat.

Bližší informace o stavbě krbů ve Zlínském kraji najdete na webu www.KrbyZlin.cz. 

 

O stavbě krbů Zlín

Projektuji a stavím akumulační krby, kachlová kamna ,plynové krby, venkovní kuchyně a pizza pece. Nové nízkoenergetické domy s moderními technologiemi vyžadují pečlivý přístup ke zvolení vhodného topidla. Možností je spoustu, ale správných řešení už tolik ne. Za 20 let praxe v oboru vím přesně který produkt kde zvolit , aby dílo bylo dokonalé a zákazník byl se stavbou nadmíru spokojený. Jsem členem Cechu kamnářů a každý rok absolvuji školení ohledně nových výrobků a technologií.

Zajistím kompletní realizaci celé stavby na klíč od projektu, vypracování návrhu a vizualizace ve fotografické kvalitě, cenové nabídky, zajištění subdodávek zámečnických, truhlářských a kamenických prací. Zařídím stavbu i vyvložkování komínového tělesa včetně revize. Působím ve Zlínském kraji a na Moravě. Větší zakázky přijímám po celé České i Slovenské republice.

 

Kachlová kamna Vám zajistí dlouhodobé zdravé sálavé teplo, minimální náročnost na obsluhu a spotřebu paliva.

Máte rádi nadčasový design a poctivé řemeslné zpracování do posledních detailů? Vaše Kachlová kamna budou dominantou místnosti, vše sladím s koncepcí domu nebo chalupy. Provádím realizace po celé České republice i na Slovensku. Projektuji moderní kachlová kamna i stylová do chalupy, užitná hodnota a design je na prvním místě. Přes dvacet let v oboru, spousty absolvovaných školení a kurzů, stovky spokojených zákazníků. Vaše kamna uvidíte poprvé na fotorealistickém návrhu z počítače, podruhé se na vlastní oči přesvědčíte , že jsem mistr v kamnářském oboru a vždy se budete těšit na příjemné teplo za doprovodu praskajícího dřeva.

 

Moderní krby – stále čisté sklo, plynulá regulace výkonu, minimum popela a žádný nežádoucí zápach v místnosti.

Jestliže to takto nevnímáte, něco bude na vašem krbu špatně. Výroba krbu není jednoduchou záležitostí, oslovte mne, nabízím pouze kvalitní materiály a výrobky, zajistím kompletní realizaci i s komínovým tělesem.

 

Kontaktní údaje na stavbu krbů Zlín

Stavba krbů Zlín - Josef Konečný

www.KrbyZlin.cz

Telefon: 603 866 112

E-mail: konecny@krbyzlin.cz

IČO: 68601107

 

Otevírací doba

Dle dohody, neváhejte telefonovat na číslo 603 866 112

 

Adresa: Březnice 112, Březnice, 760 01, Česká republika